Oferta dla firm

Najlepsze rozwiązania dla firm

Outsourcing IT

Outsourcing IT należy do najbardziej efektywnych metod zarządzania informatycznego w przedsiębiorstwie. Główną zaletą takiego rozwiązania to redukcja kosztów z zatrudnieniem pracowników oraz zapewnienie bezproblemowej pracy systemów informatycznych.
Dzięki takiej metodzie zyskasz czas dla swoich klientów i skoncentrujesz się na kluczowych obszarach swojej działalności.  Nasza oferta obejmuję wszystkie czynności związane z funkcjonowaniem systemu IT w Twojej firmie. Zajmujemy się obsługą informatyczną przedsiębiorstw i instytucji na terenie Opoczna i okolic.
Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Obsługa informatyczna

Pod naszą opieką informatyczną są serwery, sieć, bazy danych, urządzenia zapewniające bezpieczeństwo. Zarządzamy obszarem IT oraz podległym im rozwiązaniom, projektujemy, wdrażamy i monitorujemy procesy zachodzące w systemie IT i natychmiast reagujemy na każdą awarię.

Ochrona i backup danych

Największą wartością twojej firmy są dane. Utrata danych może być bolesnym i kosztownym zjawiskiem.
Najczęstszą utratą danych jest zwykła awaria nośnika, ale nie też niejedyna. Zagrożeniem dla naszych danych może być również zalanie, pożar, przypadkowo skasowane pliki, wirusy i inne złośliwe oprogramowania, ale też usterka całego komputera i serwera w wyniku spięcia. Wszystkie te zagrożenia można wyeliminować, poprzez zabezpieczenie się na wypadek ich wystąpienia.
Dlatego oferujemy wsparcie w zakresie zaplanowania i wykonania kopii zapasowej. Jednym z najnowszych i wygodnych rozwiązań w dziedzinie backupów jest kopia zapasowa w chmurze. Jest to bezpieczne rozwiązanie, które dodatkowo optymalizuje koszty, pozwala na zachowanie ciągłości w biznesie, ogranicza ryzyko, przyspiesza rozwój. Zadbamy o to, co najważniejsze: bezpieczeństwo, wygoda i kompleksowe działanie w twojej firmie, zapraszamy już teraz do kontaktu.

Diagnostyka problemów IT i serwis

Współczesna firma nie jest w stanie funkcjonować bez urządzeń informatycznych, których obsługa staje się coraz bardziej skomplikowana.
Choć każdy korzysta z nich na co dzień, w przypadku awarii rzadko kto potrafi sobie z nią skutecznie poradzić. Pomoc IT jest niezbędna gdy komputer czy laptop przestały działać. Opieka nad zasobami informatycznymi firmy powinna zostać powierzona specjalistom. Reagujemy w przypadku bieżących problemów, jak najszybciej usuwając poważne awarie i usterki, które ograniczają efektywną pracę urządzeń.
Oferujemy
Dokładną ofertę wraz ze wszystkimi korzyściami możemy Państwu przedstawić podczas rozmowy lub spotkania.

Zarządzanie siecią komputerową

Opieka nad serwerami to profesjonalne rozwiązanie , które pozwoli Ci czuć się bezpiecznie.
W ramach outsourcingu IT my zajmujemy się Twoją infrastrukturą informatyczną.
Zakres usług jest indywidualnie ustalany z Klientem i może dotyczyć współpracy stałej (administracja i nadzór nad serwerem) lub incydentalnej (instalacja, aktualizacja).

Zarządzanie siecią komputerową

Sieć komputerowa jest ważnym elementem w każdej firmie, nawet niewielkie firmy mogą dzięki nim znacznie usprawnić swoja pracę.
Sieć pozwala na szybki przepływ informacji, zapewnia ciągłość w procesach biznesowych. Aby sieć działała sprawnie i bezproblemowo, konieczna jest ich odpowiednia instalacja i odpowiednie zabezpieczenie.
Projektujemy i wdrażamy sieci komputerowe LAN/WAN i WiFi. Monitorujemy i zapobiegamy usterkom sieci. Dostarczamy gotowe rozwiązania sieci komputerowych dla Twojej firmy.
Wybór sieci, z której użytkownik zamierza korzystać, zależy przede wszystkim od jego zapotrzebowania.

Oprogramowanie

Każde przedsiębiorstwo, nawet najmniejsze potrzebuje odpowiedniego oprogramowania do zarządzania firmą. Wdrażamy oprogramowanie przeznaczone zarówno dla mikro i małych firm, jak i dla dużych firm usługowych, produkcyjnych oraz handlowych.
Wśród systemów do zarządzania firmą
znajdują się programy
Sprzedażowo-magazynowe
Płacowo-kadrowe
finansowo-księgowe
Wspomagające relacje z klientami
Oferujemy oprogramowanie czołowych Polskich producentów takich jak:
Oferowane przez nas rozwiązania mają na celu poprawić jakość zarządzania firmą w małych i średnich przedsiębiorstwach.
Samo wybranie oprogramowania to nie wszystko. Nawet najlepsze narzędzia nie będą spełniały swojej roli, jeśli nie będą odpowiednio użyte. Dlatego poza sprzedażą oprogramowania, zajmujemy się również wdrożeniami.
Kompleksowa obsługa obejmuję poza sprzedażą oprogramowania również instalacje i konfiguracje, wsparcie merytoryczne podczas wdrażania systemów w Twojej firmie oraz bieżące usuwanie usterek i serwis.

Podpis elektroniczny

Jesteśmy partnerem Eurocert. Świadczymy usługi sprzedaży bezpiecznych podpisów kwalifikowanych.
Podpis elektroniczny to kolejne rozwiązanie technologiczne, nasza propozycja dla klientów, którzy cenią sobie szybkie i mobilne formalności. Szybki i wygodny w kontaktach z urzędami, ale również, może być wykorzystany z powodzeniem do celów komercyjnych, ponieważ skraca czas zawierania umów cywilnoprawnych do kilku minut. Wysyłka mailowa podpisanego pliku pozwala zapomnieć o drukowaniu i wysyłce pocztą lub kurierem, co dodatkowo oszczędza pieniądze i usprawnia procesy przepływu dokumentów w firmie.

Formularz kontaktowy

Zostaw nam kontakt do siebie, a my zadzwonimy przedstawić Ci ofertę dla Twojej firmy
Klikając przycisk "wyślij" zgadzasz się na kontakt ze strony naszego przedstawiciela. Pola oznaczone * są obowiązkowe
lub telefonicznie: 509 936 955