Kasy i drukarki fiskalne

Podstawa Twojego biznesu

Kasy i drukarki fiskalne

Mobilne kasy ONLINE to nowoczesna kategoria urządzeń fiskalnych. Pozwalają one na prowadzenie wygodnej działalności handlowo-usługowej, nie tylko stacjonarnie, ale także na miejscu u klienta

Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży oraz serwisu drukarek i kas fiskalnych. Gwarantujemy przedsiębiorcom obsługę na najwyższym poziomie, szeroki zakres wiedzy w temacie urządzeń fiskalnych. Z naszą pomocą znajdziesz sprzęt , który spełni Twoje wymagania i potrzeby.
Dla jakich branż mobilne kasy i drukarki fiskalne będą niezbędne?
Salony kosmetyczne
Firmy budowlane
Siłownie, Fitness
Mechanika samochodowa
Restauracje
To nie są wszystkie miejsca, w których sprawdzą się nasze produkty. Napisz lub zadzwoń do nas, a doradzimy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Kasy fiskalne ELZAB

Małe i proste w obsłudze kasy fiskalne ELZAB to idealne rozwiązanie dla usługodawców i niewielkich placówek handlowych. Mała kasa fiskalna to urządzenie najczęściej wybierane przez właścicieli małych sklepów oraz osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę w biznesie. Często spotykane na bazarach, w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, w małych sklepach, cukierniach, piekarniach, w salonach SPA, solarium, klubach fitness, kwiaciarniach, w punktach serwisowych i naprawczych, kantorach, lombardach czy zakładach kamieniarskich i pogrzebowych.
ELZAB K1 SLIM ONLINE BT/WIFI
Cena netto: 1490 zł
ELZAB Mini LT ONLINE BT/ WiFi
Cena netto: 1590 zł
ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi/ EX
Cena netto: 1650 zł
ELZAB Jota ONLINE
Cena netto: 1890 zł

Kasy fiskalne online DATECS

W tej kategorii dostępna jest niejedna mała, tania kasa fiskalna, która świetnie sprawdza się w działalności wymagającej ciągłego przemieszczania się oraz wszędzie tam, gdzie do dyspozycji masz niewiele miejsca. W związku z tym, że mogą służyć do pracy mobilnej, wyposażono je w bardzo wytrzymałe i pojemne baterie. Na funkcjonalność, którą wyróżniają się kasy fiskalne dla prawników, wpływają także takie czynniki jak kompaktowy rozmiar, jakościowe podzespoły oraz bardzo przystępnie rozmieszczone przyciski. Mimo małego rozmiaru wyposażono je w czytelne wyświetlacze umożliwiające bieżącą analizę wpisywanych danych.
DATECS WP 50
Cena netto: 1299 zł
Datecs WP-25
Cena netto: 1299 zł

Drukarki fiskalne ELZAB

Wysokiej klasy, wytrzymałe drukarki sklepowe to idealne urządzenia do punktów o dużym natężeniu ruchu. To doskonały wybór, m.in. dla: hipermarketów, supermarketów, sklepów spożywczo-przemysłowych, aptek, sklepów drogeryjno-kosmetycznych, hurtowni, salonów samochodowych, sklepów motoryzacyjnych, sklepów remontowo-budowlanych, stacji paliw, sieci barów szybkiej obsługi, pubów, restauracji, hoteli, moteli, punktów gastronomicznych, basenów, parków rozrywki, saloników prasowych, księgarni, sklepów meblowych, sklepów obuwniczych i odzieżowych, sklepów z zabawkami, kantorów, sklepów z artykułami RTV i AGD czy sklepów muzycznych.
ELZAB Mera ONLINE LAN
Cena netto: 2990 zł
ELZAB Zeta ONLINE
Cena netto: 1990 zł
ELZAB Cube ONLINE R
Cena netto: 2799 zł

HYBRYDOWE URZĄDZENIA FISKALNE ONLINE

Hybrydowe urządzenia fiskalne online to rozwiązania sprzedażowe all in one, zawierające wszystkie elementy w jednej obudowie. ELZAB T10 ONLINE to kompletne stanowisko POS, natomiast K2Pay ONLINE zastępuje zestaw złożony z kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Brak zewnętrznego okablowania to więcej miejsca na sklepowej ladzie i wszędzie tam, gdzie wystawiane są paragony.
ELZAB T10 ONLINE elzAPP Sklep
Cena netto: 3290 zł
ELZAB T10 ONLINE elzAPP POS
Cena netto: 3290 zł
K2 PAY ONLINE
Cena netto: 500 zł

Formularz kontaktowy

Klikając przycisk "wyślij" zgadzasz się na kontakt ze strony naszego przedstawiciela. Pola oznaczone * są obowiązkowe
lub telefonicznie: 509 936 955