Instalacje teletechniczne

Podstawa bezpiecznego biura

Instalacje teletechniczne

Systemy teletechniczne są niezbędne dla sprawnego i bezpiecznego funkcjonowania budynków biurowych. Do podstawowych systemów zaliczają się monitoring wizyjny CCTV, sygnalizacja pożaru, system alarmowy oraz kontrola dostępu. W razie krytycznych sytuacji dźwiękowy system ostrzegawczy ostrzeże osoby przebywające w budynku o zagrożeniu. Stabilność pracy systemów informatycznych zapewni dedykowana instalacja elektryczna z podtrzymaniem zasilania dzięki UPS i agregatowi. Certyfikowane okablowanie strukturalne z gwarancją producenta na 25 lat zapewni wysoką wydajność sieci komputerowej. W nowoczesnych i bezpiecznych budynkach biurowych standardem jest serwerownia wyposażona w System Gaszenia Gazem Obojętnym, który w razie pożaru ochroni sprzęt i dane.

Jak wygląda proces tworzenia Instalacji teletechnicznej?

W trzech krokach opisujemy sposób, w jaki możemy wykonać dla Twojego biura Instalacje teletechniczną.

Projekt Instalacji Teletechnicznej

Podstawowym elementem realizacji prac związanych z instalacją teletechniczną jest projekt wykonawczy.
To jest etap, w którym przygotowujemy wszelkie założenia, potrzeby i wymagania użytkowników, najemców, tak by na etapie realizacji zmian było, jak najmniej, bo to zbędny koszt i stracony czas. Nasz projekt instalacji teletechnicznych zawiera wszelkie wymagane normy i zalecenia techniczne, charakterystykę elementów, z których system będzie zbudowany oraz rzuty, rysunki z naniesionymi planami instalacji.

Wykonanie instalacji teletechnicznej

W realizowanych przez nas instalacjach teletechnicznych korzystamy z renomowanych i sprawdzonych dostawców kompletnych systemów.
Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność wsparcia technicznego w trakcie realizacji, jak i po zakończeniu prac. System objęty jest gwarancją producenta dla okablowania strukturalnego nawet 25 lat, po realizacji procesu certyfikacji, który również procedujemy. Po wykonaniu zapewniamy nadzór, regularne przeglądy i serwis dla wykonanych instalacji.

Integrator instalacji

W realizacjach instalacji występujemy również w charakterze integratora branż teletechnicznych oraz informatycznych.
Na etapie wykonawstwa występuje wiele elementów, w których rożne branże wpływają i zależą od siebie wzajemnie. Powstaje w ten sposób konieczność stałego monitorowania poszczególnych wykonawców, tak by cały system był spójny, a poszczególne elementy ze sobą odpowiednio współpracowały. Integrator odpowiada za sukces realizacji całości prac teletechnicznych i informatycznych.

Formularz kontaktowy

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów realizacji instalacji teletechnicznej dla Twojej firmy.
Klikając przycisk "wyślij" zgadzasz się na kontakt ze strony naszego przedstawiciela. Pola oznaczone * są obowiązkowe
lub telefonicznie: 509 936 955