Obsługa informatyczna

Podstawa Twojego biznesu

Outsourcing IT

Pod naszą opieką informatyczną są serwery, sieć, bazy danych, urządzenia zapewniające bezpieczeństwo. Zarządzamy obszarem IT oraz podległym im rozwiązaniom, projektujemy, wdrażamy i monitorujemy procesy zachodzące w systemie IT i natychmiast reagujemy na każdą awarię.

Ochrona i backup danych

Największą wartością twojej firmy są dane. Utrata danych może być bolesnym i kosztownym zjawiskiem.
Najczęstszą utratą danych jest zwykła awaria nośnika, ale nie też niejedyna. Zagrożeniem dla naszych danych może być również zalanie, pożar, przypadkowo skasowane pliki, wirusy i inne złośliwe oprogramowania, ale też usterka całego komputera i serwera w wyniku spięcia. Wszystkie te zagrożenia można wyeliminować, poprzez zabezpieczenie się na wypadek ich wystąpienia.
Dlatego oferujemy wsparcie w zakresie zaplanowania i wykonania kopii zapasowej. Jednym z najnowszych i wygodnych rozwiązań w dziedzinie backupów jest kopia zapasowa w chmurze. Jest to bezpieczne rozwiązanie, które dodatkowo optymalizuje koszty, pozwala na zachowanie ciągłości w biznesie, ogranicza ryzyko, przyspiesza rozwój. Zadbamy o to, co najważniejsze: bezpieczeństwo, wygoda i kompleksowe działanie w twojej firmie, zapraszamy już teraz do kontaktu.

Diagnostyka problemów IT i serwis

Współczesna firma nie jest w stanie funkcjonować bez urządzeń informatycznych, których obsługa staje się coraz bardziej skomplikowana.
Choć każdy korzysta z nich na co dzień, w przypadku awarii rzadko kto potrafi sobie z nią skutecznie poradzić. Pomoc IT jest niezbędna gdy komputer czy laptop przestały działać. Opieka nad zasobami informatycznymi firmy powinna zostać powierzona specjalistom. Reagujemy w przypadku bieżących problemów, jak najszybciej usuwając poważne awarie i usterki, które ograniczają efektywną pracę urządzeń.
Oferujemy
Dokładną ofertę wraz ze wszystkimi korzyściami możemy Państwu przedstawić podczas rozmowy lub spotkania.

Zarządzanie siecią komputerową

Opieka nad serwerami to profesjonalne rozwiązanie , które pozwoli Ci czuć się bezpiecznie.
W ramach outsourcingu IT my zajmujemy się Twoją infrastrukturą informatyczną.
Zakres usług jest indywidualnie ustalany z Klientem i może dotyczyć współpracy stałej (administracja i nadzór nad serwerem) lub incydentalnej (instalacja, aktualizacja).

Zarządzanie siecią komputerową

Sieć komputerowa jest ważnym elementem w każdej firmie, nawet niewielkie firmy mogą dzięki nim znacznie usprawnić swoja pracę.
Sieć pozwala na szybki przepływ informacji, zapewnia ciągłość w procesach biznesowych. Aby sieć działała sprawnie i bezproblemowo, konieczna jest ich odpowiednia instalacja i odpowiednie zabezpieczenie.
Projektujemy i wdrażamy sieci komputerowe LAN/WAN i WiFi. Monitorujemy i zapobiegamy usterkom sieci. Dostarczamy gotowe rozwiązania sieci komputerowych dla Twojej firmy.
Wybór sieci, z której użytkownik zamierza korzystać, zależy przede wszystkim od jego zapotrzebowania.

Korzyści z obsługi informatycznej

Korzyści z obsługi informatycznej obejmują optymalizację kosztów, dostęp do wiedzy i doświadczenia ekspertów, oraz szybką reakcję na problemy. Usługi IT są łatwo skalowalne, co pozwala na elastyczne dostosowanie rozwiązań do potrzeb firmy. Bezpieczeństwo danych i aktualizacje systemów zapewniają ciągłość działania, a wsparcie techniczne zwiększa zadowolenie pracowników.

Formularz kontaktowy

Klikając przycisk "wyślij" zgadzasz się na kontakt ze strony naszego przedstawiciela. Pola oznaczone * są obowiązkowe
lub telefonicznie: 509 936 955